CEO:

Juraj Kovář, MIB

email: kovar@lagoonconsult.sk

tel: +421905846890

Adress:

Dolný Val 1523/5

Žilina 010 01

IČO: 47 815 990

We are always happy to hear your questions and requests on:  info@lagoonconsult.sk


Vaše meno *

Váš email *

Predmet

Vaša správa

 Potrebujete investora pre váš projekt?

Lagoon s.r.o. poskytuje komplexné služby pri hľadaní strategického kapitálového partnera pre vašu spoločnosť. Na Slovensku ale hlavne v zahraničí, využívame silnú sieť obchodných komôr, veľvyslanectiev, investičných fondov ktoré sa zameriavajú na investície v rôznych sektoroch.

Váš projekt bude prezentovaný na najvyšších miestach kapitálových fondov a silných hráčov v rámci sektora. Našimi partnermi sú silné zahraničné spoločnosti ktoré majú kapitál a chcú investovať do projektov s dobrým potenciálom.

 Profesionálna poradenstvo pri predaji spoločnosti

Odborné vypracovanie štúdie „Due diligence“ ako aj prezentačných materiálov bez ktorých sa nezaobíde žiadny seriózny projekt. Podklady ktoré vám na kľúč vypracujeme zahŕňajú návratnosť projektu, kalkulácie celkových výdavkov, analýzy trhu, indikatívne hodnotenie, všetky informácie ktoré väčšina investorov požaduje. Spoločnosť Lagoon consult vás bude zastupovať pri vyjednávaní s investorom a zabezpečí plynulý prevod podielov, zmluvnú a projektovú dokumentáciu ako aj personálne zabezpečenie projektu. Lagoon consult poskytuje komplexné služby od hodnotenia vášho projektu, vypracovania realizovateľnosti až po aktívne vyhľadávanie investora.

 Odborné manažérske poradenstvo

Naša spoločnosť vám poskytne odborné poradenstvo pre ďalší rozvoj vašej spoločnosti ako aj krízový manažment počas revitalizácie a reštrukturalizácie. Našim klientom poskytujeme kompletné poradenstvo v oblasti financovania, bankových produktov, organizačnej štruktúry a nastavenie výrobných a manažérskych procesov. Lagoon s.r.o. je tá správna voľba ak potrebujete manažovať rast firmy a zefektívniť jej procesy.